samt
شماره خبر: 117528
تاریخ انتشار: 1394/04/06 14:06
بازرسان به صورت مستمراز آموزشگاه ها و مراکز غیر دولتی بازدید می کنندخبرگزاری پانا: کارشناس مسوول توسعه مدارس ومراکز غیردولتی آموزش و پرورش فارس با اشاره به فعالیت بیش از هزار آموزشگاه و مرکز غیر دولتی در استان گفت: بازرسان آموزش و پرورش به صورت مستمر از آموزشگاها و مراکز غیر دولتی بازدید می کنند.
محمدرضا بحرانی در گفت و گو با خبرنگار پانا بااشاره به وضعیت کمی و نحوه چیدمان جغرافیایی مدارس ومراکز غیردولتی در فارس اظهار داشت: بیش از یک هزار آموزشگاه و مراکز غیر دولتی با مجوز آموزش و پرورش در سطح استان فارس فعال است که این مراکز با توجه به بافت جمعیتی در نقاط مختلف استان فارس پراکنده هستند.
کارشناس مسوول توسعه مدارس ومراکز غیردولتی آموزش وپرورش فارس، فعالیت آموزشگاه ها را در قالب کلاس های تقویتی و کنکور و تک درس و آموزشگاه های زبان عنوان کرد و گفت: این آموزشگاه ها با نظارت آموزش و پرورش فارس فعالیت می کنند.
وی بیان کرد: بازرسان آموزش و پرورش استان به صورت مستمر از این آموزشگاه ها بازرسی می کنند.
بحرانی افزود: در صورت مشاهده تخلف از این آموزشگاه ها طبق قانون با متخلفین برخورد می شود.
این مقام مسئول آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه والدین شهریه را باید به حساب آموزشگاه ها واریز کنند، اظهار داشت: مراکز موظف هستند مجوز تاسیس و راه اندازی صادر شده توسط آموزش و پرورش فارس را به همراه نرخ شهریه در محل مناسب در معرض دید مراجعه کنندگان قرار دهند.
کارشناس مسوول توسعه مدارس ومراکز غیردولتی آموزش وپرورش فارس همچنین با بیان اینکه آموزشگاه ها باید طبق مصوبه از متقاضیان شهریه دریافت کنند، خاطرنشان کرد: اگر آموزشگاهی خارج از نرخ مصوب هزینه ای دریافت کند باید پاسخگو باشد.
وی از اولیای دانش آموزان خواست جهت ثبت نام فرزندانشان صرفا به مراکزی که دارای مجوز تاسیس و راه اندازی از اداره کل اموزش و پرورش هستند،مراجعه کنند.
HyperLink
ورود کاربران
نام کاربری
کلمه عبور
کد امنیتی  
 
اخبار
rss
بازرسان به صورت مستمراز آموزشگاه ها و مراکز غیر دولتی بازدید می کنند
محمدرضا بحرانی در گفت و گو با خبرنگار پانا بااشار
دانلود
مرکز آموزش نیروی انسانی ویژه مدارس غیر دولتی راه اندازی می شود.
هشتاد و ششمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غ