samt
شماره خبر: 117933
تاریخ انتشار: 1394/04/26 16:07
مدیر کل آموزش و پرورش فارس
مرکز آموزش نیروی انسانی ویژه مدارس غیر دولتی راه اندازی می شود.هشتاد و ششمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش فارس برگزار شد. رئیس اداره مشارکتهای مردمی و توسعه مدارس غیر دولتی ضمن تبریک موفقیت تیم دیپلماسی ایران در احقاق حق مردم کشورمان به تشریح فعالیتهای این اداره پرداخت. قانونی گفت دوسوم پذیرفته شدگان در آزمون مدارس متوسطه استعداد های درخشان (تیزهوشان) استان، از دانش آموزان مدارس غیر دولتی هستند.

وی به برنامه های اجرا شده در کارشناسی مدارس غیر دولتی فارس اشاره کرد و گفت توانمند سازی معلمان مدارس غیردولتی از مهمترین برنامه های این حوزه است که در مرحله اول برگزاری دوره آموزشی آموزگاران ابتدایی به پایان رسیده است.

در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش فارس ضمن تبریک به آحاد ملت ایران، موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای را مدیون خون شهدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری و تدبیر رئیس جمهور و تلاش و پشتکار اعضای این تیم دانست.

آذری ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در اداره مشارکتهای مردمی و توسعه مدارس غیر دولتی گفت مرکز آموزش نیروی انسانی ویژه نیروهای شاغل در مدارس غیر دولتی تاسیس می شود. وی ادامه داد این مرکز نسبت به دانش افزایی نیروهای شاغل اقدام و آموزشهایی نیز برای افرادی که علاقمند به تدریس در مدارس غیر دولتی هستند ارائه می دهد.مدیر کل آموزش و پرورش راه ورود به مدارس غیر دولتی را علاوه بر نیاز مدارس، ارائه گواهینامه پایان دوره این مرکز اعلام کرد.


نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی:
ورود کاربران
نام کاربری
کلمه عبور
کد امنیتی  
 
اخبار
rss
بازرسان به صورت مستمراز آموزشگاه ها و مراکز غیر دولتی بازدید می کنند
محمدرضا بحرانی در گفت و گو با خبرنگار پانا بااشار
دانلود
مرکز آموزش نیروی انسانی ویژه مدارس غیر دولتی راه اندازی می شود.
هشتاد و ششمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غ